Urun Ozellikleri

Optifastürünleri ürünlerini ve özelliklerini keşfet

OPTIFAST, Kilo verme amacıyla enerjisi kısıtlanmış diyet için kullanılan bir gıdadır. Kilo kontrolü için toplam diyetin yerini alır. Porsiyon adedi olarak 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılabilir.

OPTIFAST’ın özellikleri:

  • 1- Günlük besin bileşenlerini tam olarak sağlar.
  • 2- 1 saşesi 20 g protein içerir.
  • 3- Lif kaynağıdır. 1 saşesi 3.6 g lif içerir.
  • 4- Kullanımı kolaydır. Hızlıca hazırlanır.

*Günde 4 saşe kullanıldığında.

Shake

Vanilya Aromali

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Vanilya Aromalı Shake, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Tavuklu Toz Çorba

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Tavuklu Çorba, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Çikolata Aromalı Puding

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Çikolata Aromalı Puding, prosiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Domatesli Toz Çorba

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Domatesli Çorba, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Shake Çilek Aromalı

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Çilek Aromalı Shake, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY