Urun Ozellikleri

Optifast öğün yerine geçen kalorisi kısıtlanmış takviye edici gidadır ürünlerini ve özelliklerini keşfet

OPTIFAST, Kilo verme amacıyla enerjisi kısıtlanmış diyet için kullanılan bir gıdadır. Kilo kontrolü için toplam diyetin yerini alır. Porsiyon adedi olarak 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılabilir.

OPTIFAST’ın özellikleri:

  • 1- Günlük besin bileşenlerini tam olarak sağlar.
  • 2- 1 saşesi 20 g protein içerir.
  • 3- Lif kaynağıdır. 1 saşesi 3.6 g lif içerir.
  • 4- Kullanımı kolaydır. Hızlıca hazırlanır.

*Günde 4 saşe kullanıldığında.

OPTIFAST® Shake Mix Vanilla

Shake

Vanilya Aromali

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Vanilya Aromalı Shake, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Tavuklu Toz Çorba

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Tavuklu Çorba, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Çikolata Aromalı

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Çikolata Aromalı Puding, prosiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Domatesli Toz Çorba

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Domatesli Çorba, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY

Shake Çilek Aromalı

Sadece su ile hazırlayabileceğiniz OPTIFAST® Çilek Aromalı Shake, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

DETAY